Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

ItellaItella

Euroopasse saatmise hinnakiri

Info ja abi
Euroopasse saatmise hinnakiri

Hinnad sisaldavad 20% käibemaksu

Kapi suurusPaki mõõtmedPaki kaal
Skuni 12 cm * 36 cm * 60 cmkuni 35 kg
Mkuni 20 cm * 36 cm * 60 cmkuni 35 kg
Lkuni 38 cm * 36 cm * 60 cmkuni 35 kg
XLkuni 60 cm * 36 cm * 60 cmkuni 35 kg
RiikSMLXL
Austria29,50 €32,95 €34,50 €35,65 €
Belgia22,80 €25,90 €27,10 €28,10 €
Bulgaaria45,25 €47,20 €49,40 €51,10 €
Hispaania Tsoon 140,20 €42,20 €44,10 €45,65 €
Hispaania Tsoon 244,95 €47,00 €49,20 €50,90 €
Hispaania Tsoon 391,20 €119,30 €124,90 €129,30 €
Hispaania Tsoon 4116,70 €153,75 €160,90 €166,50 €
Holland25,00 €28,35 €29,65 €30,70 €
Iirimaa Tsoon 138,30 €39,80 €41,60 €43,10 €
Iirimaa Tsoon 256,70 €57,55 €60,25 €62,35 €
Itaalia Tsoon 133,95 €35,90 €37,55 €38,80 €
Itaalia Tsoon 240,30 €41,95 €43,90 €45,50 €
Kreeka Tsoon 130,95 €60,25 €63,00 €65,25 €
Kreeka Tsoon 240,00 €71,00 €74,30 €76,90 €
Küpros54,70 €168,30 €176,20 €182,35 €
Luksemburg26,75 €30,55 €31,95 €33,10 €
Poola16,40 €16,70 €17,40 €18,00 €
Portugal Tsoon 158,75 €60,00 €62,85 €65,05 €
Portugal Tsoon 286,10 €189,50 €198,40 €205,35 €
Prantsusmaa Tsoon 129,55 €40,80 €42,70 €44,20 €
Prantsusmaa Tsoon 275,20 €85,45 €89,40 €92,60 €
Rootsi22,70 €27,30 €28,60 €29,60 €
Rumeenia34,65 €36,90 €38,65 €40,00 €
Saksamaa18,30 €22,35 €23,40 €24,25 €
Slovakkia21,05 €23,90 €25,00 €25,90 €
Sloveenia35,00 €37,90 €39,60 €41,00 €
Taani20,20 €23,70 €24,80 €25,65 €
Tšehhi19,85 €21,60 €22,60 €23,40 €
Ungari Tsoon 121,95 €23,60 €24,70 €25,55 €
Ungari Tsoon 221,95 €23,60 €24,70 €25,55 €

Euroopa postiindeksid

 Indeks Tarneaeg*
RiikAlatesKuniTsoontööpäevades
Austria0000999915
Belgia0001000117
Belgia1000999917
Bulgaaria0000999917
Gibraltar0ZZZZZZZ48
Hispaania010000699926
Hispaania070000799937
Hispaania080000899916
Hispaania090001169926
Hispaania117001179948
Hispaania118003499926
Hispaania350003599948
Hispaania360003799926
Hispaania380003899948
Hispaania390005099926
Hispaania510005299948
Holland00009999 ZZ17
Iirimaa000DUBLD00ZZ27
IirimaaDUBLD01DUBLD1016
IirimaaDUBLD11DUBLD1116
IirimaaDUBLD12DUBLD1316
IirimaaDUBLD14DUBLD23927
IirimaaDUBLD240DUBLD24ZZ27
IirimaaDUBLD25DUBLDUAZZ27
IirimaaDUBLDUBDUBLDUB16
IirimaaDUBLDUB0DUBLDUBZZ27
IirimaaDUBLDUCDUBLIMZZZ27
IirimaaDUBLINDUBLIN16
IirimaaDUBLIN0DUBLINZZZ27
IirimaaDUBLIODUBZZZZZZ27
IirimaaDUCZZZZZZZZZ27
Itaalia000100999926
Itaalia100003900015
Itaalia390013909926
Itaalia391003910015
Itaalia391013999926
Itaalia400005899915
Itaalia590009999926
Kreeka100001999916
Kreeka200009999927
Küpros0000999917
Luksemburg0000999915
Poola000009999915
Poola00-00099-99915
Portugal1000899916
Portugal10008999ZZZ16
Portugal9000999927
Portugal90009999ZZZ27
Portugal1000-0008999-99916
Portugal9000-0009999-99927
Prantsusmaa010001999915
Prantsusmaa200002062026-7
Prantsusmaa206219899915
Rootsi   4-6
Rumeenia0101197225015
Saksamaa010679999816
Slovakkia000010999916
Slovakkia800009999916
Slovakkia00 00109 99916
Slovakkia80 00099 99916
Sloveenia0000999916
Soome (Helsingi ja lähiümbrus)   2-3
Soome (Põhja-Soome)   3-5
Taani0000999918
Tšehhi100007999915
Ungari1000199915
Ungari2000999926

* eeldatav paki kohale jõudmise tarneaeg.