Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

SmartpostSmartpost

Jätkusuutlikkus

Smartpost kuulub Soome Posti Gruppi, mis tähendab, et keskkonnaga seotud teemad on Skandinaaviamaale omaselt äärmiselt prioriteetsed. Meil on konkreetsed keskkonnaalased eesmärgid, millest olulisim on 2040. aastaks saada null süsinikujalajäljega ettevõtteks (net-zero) ja juba 2030. aastaks fossiilkütuste vabaks (fossil-free). Oleme neile ambitsioonikatele eesmärkidele loonud konkreetse tegevusplaani ja tähtajad. 

Transport

Teel heitkoguste vähendamise suunas – Zero Carbon 2040

Transpordisektor on nii Eesti kui Euroopa Liidu üks saastavamaid valdkondi. Rahvusvahelisse ettevõttesse Posti Grupp kuuluvana on Itella eesmärk olla aastaks 2040 null süsinikujalajäljega ettevõte (net-zero), fossiilkütusevabaks juba 2030. aastaks.  
Posti Grupp on oma valdkonnas maailma esimene kontsern, mille eesmärgi saada süsinikneutraalseks on teaduslikult heaks kiitnud algatus The Science Based Targets (SBTi).

Keskkond

Ökoloogilise jalajälje vähendamine

Smartpost hoolib keskkonnast ja panustab ökoloogilise jalajälje vähendamisse läbi erinevate tegevuste. Finantsnumbrite kõrval võtame äriotsuste tegemisel alati arvesse ka oma tegevuse sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid mõjusid. Lisaks ettevõtte ökoloogilise jalajälje vähendamisele soovime kaasa lüüa ka meid ümbritseva keskkonna paremaks muutmisel.  

Inimesed ja ühiskond

Sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte

Maailm muutub kiiresti ja Smartpost ühes sellega. Meie tegevus põhineb tema väärtustel, kohustustel ja veendumusel, et peame olema heaks näiteks sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena. See mängib olulist rolli meie igapäevatöös, ettevõtte juhtimises ja riskijuhtimises.

Pidev areng

Mesilased töötavad väga tõhusalt. Teel õielt meekärjeni ei tee nad ühtegi ülearust liigutust. Küll aga tolmeldavad põllukultuure, mis katavad meie toidulaua. Meil käib töö paljuski mesilaste eeskujul: liigume ühest kohast teise, et võtta peale ja toimetada vastutustundlikult kohale sinu saadetised. Teeme seda võimalikult tõhusalt ja minimaalsete heitmetega.