Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

ItellaItella

Transport

Pidev jätkusuutlik areng: Transport

Teel heitkoguste vähendamise suunas – Zero Carbon 2030

Transpordisektor on nii Eesti kui Euroopa Liidu üks saastavamaid valdkondi. 2023. aastal on Itella Estonia eesmärk vähendada CO2 emissiooni vähemalt 10% võrra veoteekondade optimeerimiste kaudu.

Rahvusvahelisse ettevõttesse Posti Grupp kuuluvana on Itella eesmärk olla aastaks 2030 CO2 emissioonivaba ettevõte. Posti Grupp on oma valdkonnas maailma ainus ettevõte, mille eesmärgi saada süsinikneutraalseks on teaduslikult heaks kiitnud algatus The Science Based Targets (SBTi).

  • Ettevõte investeerib järjepidevalt keskkonda säästvate pakiveolahenduste väljatöötamisse.
  • Pakiveoteenuse keskkonnasäästlikumaks muutmiseks võtame kasutusele elektrikaubikud. Esimene neist hakkas pakke vedama 2022. aastal. Samal aastal viisime 10 pakiveokaubikut üle Neste My Renewable Diesel kütusele, mis võimaldab kuni 90% ulatuses vähendada süsinikujalajälge võrreldes tavalise fossiilkütuse kasutamisega
  • Meie uues rajatavas terminalis saab olema võimalus laadida elektrisõidukeid. Peale elektrilaadimistaristu kasutuselevõttu kasvatame järk-järgult elektrikaubikute arvu ettevõtte autopargis.
  • Pakiveoteenuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks optimeerime Smartpost Itella pakiveoringe eesmärgiga vähendada iga pakiveoringi kilometraaži, aega ning müra, säästes seeläbi keskkonda.
  • Meie töötajad saavad tööandja kulul kasutada töötajate bussi transpordiks tööle ja kodu lähedale, et inimesed ei peaks kasutama isiklikke sõiduautosid.