Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

ItellaItella

Kuidas pakki tagastada?

Pakke saab pärast kohaletoimetamist tagastada ainult allpool kirjeldatud pakiteenuse alusel.
Kui olete DHL-ilt saanud saadetise aadressimärgisega “Weltpaket” või “Paket International” – pöördu tagasipöördumiseks kohaliku postkontori poole.
Kui oled saanud saadetise aadressisildiga “DHL Parcel Connect” või “GLS Itella” – saad paki Smartpost Itellaga tagastada, kui saatja on lisanud pakki tagastuskleebise.

KUI OLED SAANUD PAKI, MILLE SEES ON TAGASTUSKLEEBIS

Paki tagastamine Smartposti pakiautomaadi kaudu

  • Mine iseteeninduse lehele my.smartpost.ee ja vali vasakult menüüst “Tagastus”. Sisesta oma tagastuspaki jälgimise number (ID) – leiad selle oma tagastuskleebiselt.
  • Kui tagastamine on võimalik läbi meie iseteeninduse my.smartpost.ee, siis näed ekraanil vastavat teavet. Järgi paki tagastamiseks iseteeninduse antud samme.
  • Kui sinu lähedal ei ole Smartposti pakiautomaati või kui pakk ei mahu pakiautomaati, siis telli palun kullerteenus oma kodusele aadressile, täites järgnev tellimisvorm.

Paki tagastamine kulleriga

Kui paki tagastamine ei ole võimalik meie iseteeninduses my.smartpost.ee ning pärast tagastatava paki jälgimisnumbri (ID) sisestamist näed ekraanil teavet „Seda pakki ei saa tagastada“, siis telli palun kuller oma pakile järele läbi meie pakitagastusvormi.

KUI PAKIGA EI OLE KAASAS TAGASTUSKLEEBIST

Palun võta ühendust saatjaga (näiteks veebipoe klienditeenindus) ja palu saata endale e-posti teel tagastuskleebis. Seejärel järgi ülalkirjeldatud tagastamise protseduuri.

NÕUANDED TAGASTUSEKS: 

Pakendamine
Palun paki tagastatav kaup hoolikalt, kasutades vajadusel täiendavat sisepakendit. Välispakend peab olema valmistatud vastupidavast ja tugevast materjalist. Palun sulge pakk hoolikalt, eriti kui pakendi sisu on raske. Üksikasjalikud pakendamise juhised leiad siit.

Paki märgistamine
Eemalda algne pakisilt ja kinnita tagastuskleebis välispakendile nii, et kleebis jääks pakendi ühele küljele. Kui algset pakisilti ei ole võimalik eemaldada, kata see täielikult tagastuskleebisega. Korralikult kinnitatud tagastuskleebis peab täielikult katma algse pakisildi vöötkoodi (nii, et see pole nähtav).