Lõppenud

Märtsi lõpuni on iseteenindusest paki saatmine soodushinnaga

Märtsi lõpuni saavad erakliendid iseteenindusest pakki saata Eesti piires 15% soodsamalt. Paki saatmine Euroopasse on tavapärasest koguni 20% parema hinnaga.

Iseteeninduses my.smartpost.ee saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis. Peale vormistamist vii pakk Smartposti valgesse või sinisesse pakiautomaati. Kõik Smartposti pakiautomaadid asuvad siseruumides – seal on mõnus soe pakki saata ja välja võtta, külmakraadid ei riku pakis olevate toodete kvaliteeti ja pakiautomaatide ekraanid töötavad iga ilmaga.

Paki saatmine vormista iseteeninduses my.smartpost.ee.

Kampaaniatingimused

  • –15% allahindlus hinnakirja hindadest kehtib perioodil 15.03.2023-31.03.2023.k.a. Pakkumine kehtib eraklientidele paki saatmiseks Eesti piires. Pakkumine kehtib Eestis pakiautomaadist pakiautomaatidesse ja pakipunktidesse saadetavatele pakkidele.
  • –20% allahindlus hinnakirja hindadest kehtib perioodil 17.03.2023-31.03.2023.k.a. Pakkumine kehtib eraklientidele. Pakkumine kehtib paki saatmisel Smartposti Eesti pakiautomaatidest Lätis ja Leedus asuvatesse pakiautomaatidesse ja pakipunktidesse, Soomes asuvatesse pakiautomaatidesse ning ülejäänud riikides aadressile saatmisel.

Itella Estonia OÜ-l on õigus kampaaniatingimusi kampaaniaperioodil muuta.


Veel pakkumisi