Võta pakk välja
Lõppenud

Võta pakk välja 4 tunni jooksul ja võida ilukomplekt

Smartposti pakimahud on jätkuvalt suured. Seega palume Sul pakiautomaati saadetud pakile kiiresti järele minna, et teha ruumi järgmisetele pakkidele.

Kõik, kes võtavad Smartposti pakiautomaatidest oma paki nelja tunni jooksul pärast SMS-teavituse saamist, saavad osaleda Azeta e-apteegi poolt välja pandud auhindade loosis. Loosime 27.-31.12 iga päeva kohta välja ühe ilutoodete komplekti, mis sisaldab erinevaid ilu- ja heaolutooteid. Komplekti väärtus on 110 eurot!

NB! Kui soovid kingituste loosimises osaleda, siis palun täida allolev vorm:

Üks auhinnakomplekt sisaldab järgnevaid tooteid:

NB! Lingitud tooted on illustratiivsed (suuremate mahtudega kui kinkekomplektis olevad tooted). Kõik ilukarbis olevad tooted on leitavad Azeta.ee e-apteegis ka täissuuruses toodetena.

Kampaaniatingimused

 1. Kampaania korraldab ja viib läbi Itella Estonia OÜ (edaspidi kampaania Korraldaja), Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa.
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaaniaperiood: 27.-31.12.2021.k.a.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb Smartposti pakiautomaaditeenusega saadetud pakk välja võtta maksimaalselt 4 tunni jooksul peale SMS-teavituse saabumist ning registreeruda kampaanias osalejaks käesoleval kampaania veebilehel.
 5. Kampaanias ei saa osaleda Itella Estonia töötajad ning nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaania Korraldaja loosib kampaaniaperioodil iga päeva kohta välja ühe auhinnakomplekti. Auhinnaks on erinevad ilu- ja heaolutooted, täpsem info toodete kohta siin veebilehel.
 7. Auhinnad paneb välja Azeta OÜ. Auhindasid ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 8. Auhindade võitjate eesnimed avalikustatakse käesoleval kampaania veebilehel.
 9. Paki saajad, kes saavad paki kohta SMS-i vahetult enne kaubanduskeskuse sulgemist ei pea muretsema, loosimises arvestame seda nelja tunnilist ajavahemikku, mis vastab kaubanduskeskuse lahtiolekuaegadega ehk siis vahepealne aeg peatub.
 10. Kampaania Korraldaja võtab kõikide auhinna võitjatega ühendust ajavahemikul 3.-4.01.2022 e-kirja teel. Auhinna üleandmine toimub võitja ja kampaania Korraldaja vahel kokkulepitud Smartposti pakiautomaadi vahendusel.
 11. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania Korraldaja kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahjude eest.
 12. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
 13. Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta palun ühendust aadressil marketing@itella.com.
 14. Korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejaid kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Auhinna võitjad:

Martti, ****061
Kalev, ****604
Merle, ****723
Tiina, ****918
Sigrit, ****305


Veel pakkumisi