Vota pakk valja 2 tunni jooksul BK Eesti
Lõppenud

Võta pakk välja 2h jooksul ja võida nutikas koduvalve komplekt!

Smartposti pakimahud on väga suured. Seega palume sul pakiautomaati saadetud pakile järele minna võimalikult kiiresti, et teha ruumi järgmisetele pakkidele – nii enda kui teiste omadele.

Kõik, kes võtavad Smartposti pakiautomaatidest oma paki kahe tunni jooksul pärast SMS-teavituse saamist, saavad osaleda BK Eesti poolt välja pandud auhindade loosis. Loosime 13.12-23.12 iga päeva kohta välja ühe auhinnakomplekti. Auhinnaks on Ezvizi nutipistik ja kergesti kasutatav koduvalve pöördkaamera koos mälukaardiga. Komplekti väärtus on 104 eurot!

NB! Kui soovid kingituste loosimises osaleda, siis palun täida allolev vorm:

Kampaaniatingimused

 1. Kampaania korraldab ja viib läbi Itella Estonia OÜ (edaspidi kampaania Korraldaja), Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa.
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaaniaperiood: 13.-23.12.2021.k.a.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb Smartposti pakiautomaaditeenusega saadetud pakk välja võtta maksimaalselt 2 tunni jooksul peale SMS-teavituse saabumist ning registreeruda kampaanias osalejaks käesoleval kampaania veebilehel.
 5. Kampaanias ei saa osaleda Itella Estonia töötajad ning nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaania Korraldaja loosib kampaaniaperioodil iga päeva kohta välja ühe auhinna komplekti. Auhinnaks on Ezvizi nutipistik (väärtus 29€) ja kergesti kasutatav koduvalve pöördkaamera (väärtus 59 €) koos mälukaardiga (väärtus 16 €), täpsem info siin veebilehel.
 7. Auhinnad paneb välja BK Eesti. Auhindasid ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 8. Auhindade võitjate eesnimed avalikustatakse käesoleval kampaania veebilehel.
 9. Paki saajad, kes saavad paki kohta SMS-i vahetult enne kaubanduskeskuse sulgemist ei pea muretsema, loosimises arvestame seda nelja tunnilist ajavahemikku, mis vastab kaubanduskeskuse lahtiolekuaegadega ehk siis vahepealne aeg peatub.
 10. Kampaania Korraldaja võtab kõikide auhinna võitjatega ühendust ajavahemikul 27.-30.12.2021. e-kirja teel. Auhinna üleandmine toimub võitja ja kampaania Korraldaja vahel kokkulepitud Smartposti pakiautomaadi vahendusel.
 11. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania Korraldaja kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahjude eest.
 12. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
 13. Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta palun ühendust aadressil marketing@itella.com.
 14. Korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejaid kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Auhinna võitjate nimed avaldame siin hiljemalt 27. detsembril.

13. – 19. detsembri võitjad:
Egle, *****301
Kristel, ****266
Kerli, *****056
Triin, ****895
Kristjan, *****811
Tene, *****462
Liis, *****283

20. – 23. detsembri võitjad:

Jelena, ****693
Kanni, ****389
Aimar, *****499
Kaisa, ****390


Veel pakkumisi