venca

Võta pakk välja 2 tunniga ja võida VENCA e-poe kinkekaart!

Kõik, kes võtavad Smartposti pakiautomaatidest oma paki kahe tunni jooksul pärast SMS-teavituse saamist, osalevad venca.ee poolt välja pandud kinkekaartide loosis.
Loosime alates 12.04 iga päev välja viis Venca kinkekaarti väärtuses 25€!

1. Kampaania korraldab ja viib läbi Itella Estonia OÜ, Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa.

2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

3. Kampaaniaperiood: 12.04-18.04.2021.

4. Loosime välja iga päev välja 5 venca.ee kinkekaarti väärtuses 25€.

5. Auhinnad paneb välja www.venca.ee – uuri lähemalt siit! Auhinda ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.

6. Auhinna võitja eesnimi avalikustatakse iga päevaselt Kampaania veebilehel.

7. Need kliendid, kes saavad paki kohta SMSi vahetult enne kaubanduskeskuse sulgemist ei pea muretsema, loosimises arvestame seda kahe tunnilist ajavahemikku, mis vastab kaubanduskeskuse lahtiolekuaegadega ehk siis vahepealne aeg peatub.

8. Kõikide kinkekaardi võitjatega võtame ühendust ajavahemikul 12.04-21.04 telefoni teel. Auhinna üleandmine toimub e-kirja vahendusel.

9. Kampaania korraldaja ei vastuta Kampaania võitjale üle antud Auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta Kampaania korraldaja Kampaania võitjale üle antud Auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahju eest.

10. Kõikide Kampaaniaga seotud küsimuste korral ning mitte osalemise soovist anna palun teada aadressil marketing@itella.com.

11. Korraldajal on õigus Kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta Auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejaid kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Pakisaajad, kes võitsid kinkekaardid:

12.04
Kairi
Eleri
Anneli
Anni
Annika

13.04
Ere
Sigrid
Lina
Eva
Katrin

14.04
Raili
Maia
Pille
Ene
Merle

15.04
Doris
Maarja
Ingrid
Kristi
Age

16.04
Piret
Ruth
Marleen
Reet
Sille

17.04
Mai
Janeli
Raili
Ülle
Kelli

18.04
Piret
Riina
Merilin
Triinu
Maris
Veel pakkumisi

 • Iseteenindusees -20%
  Lõppenud

  Saada pakk 20% soodsamalt

  Hea uudis: kuni 31. augustini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine Eesti piires 20% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis.…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Leia pakiautomaadist kingitus Kalevilt!

  Kuni 14. augustini jagab Kalev Smartposti pakiautomaatidesse 3000 šokolaaditahvlit. Lisaks pealinnale lähevad šokolaadid jagamisse ka paljudesse teistesse Eesti asulatesse. Ehk oled märganud,…

  Loe edasi