Macta Beauty Ilukaubamaja
Lõppenud

Võida Macta Beauty Ilukaubamaja krediiti!

Kehapood on nüüd saanud Macta Beauty Ilukaubamajaks. Selle puhul loosime välja 3 x 50€ Macta Beauty Ilukaubamaja krediiti.

Uuenenud Macta Beauty Ilukaubamaja e-poes on paljud ilutooted kuni 30% soodsamad. Sealt leiad näo- ja kehahooldustoodetele lisaks ka nutrikosmeetikat, toidulisandeid, make-up tooteid, looduskosmeetikat, juuksehooldustooteid ning Korea kosmeetikat.

Kuni jaanuari lõpuni on Smartpostiga tarne vaid alates 1.98 €.

Kui soovid olla üks õnnelik, kes saab minna uude ilukaubamajja iluvarusid täiendama, siis loosis osalemiseks täida palun hiljemalt 31.01 allolev vorm:

Kampaaniatingimused

 1. Kampaania korraldab ja viib läbi Itella Estonia OÜ (edaspidi kampaania Korraldaja), Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa.
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaaniaperiood: 24.-31.01.2022.k.a.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb registreeruda kampaanias osalejaks käesoleval kampaania veebilehel.
 5. Kampaanias ei saa osaleda Itella Estonia töötajad ning nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaania Korraldaja loosib peale kampaania lõppemist kõigi registreerujate välja kolm auhinda. Auhinnaks on 50 eurone Macta Beauty Ilukaubamaja kinkekaart.
 7. Auhinnad paneb välja Gemer Grupp OÜ. Auhindasid ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 8. Auhindade võitjate eesnimed avalikustatakse käesoleval kampaania veebilehel.
 9. Kampaania Korraldaja võtab kõikide auhinna võitjatega ühendust ajavahemikul 1.-4.02.2022 e-kirja teel. Auhinna üleandmine toimub võitja ja kampaania Korraldaja vahel Smartposti automaadi või e-kirja teel.
 10. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania Korraldaja kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahjude eest.
 11. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
 12. Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta palun ühendust aadressil marketing@itella.com.
 13. Korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejaid kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Auhinna on võitnud:
Margoth Plink
Olga Laid
Evelyn Aherma-Kaigo


Veel pakkumisi