Lõppenud

Sel aastal saada naistepäevaks lilled pakiga!

BLUMMiN e-pood pakub erivärvilisi kauneid roose, mis säilivad kuni aasta. 8. märtsini on Smartpostiga tasuta tarne. Lisaks loosime välja kauni auhinna!

Auhinnaks on luksuslik roosikarp 17 roosiga. Auhinna väärtus on 89,95 eurot.

BLUMMiN roosid on spetsiaalsete looduslike ja biolagunevate vedelike abil viidud uinunud olekusse. Tänu sellele säilitavad nad väga pikaks ajaks oma värske välimuse. 

Kui soovid olla see õnnelik, kes võidab kauni roosibuketi, siis loosis osalemiseks täida palun hiljemalt 08.03 allolev vorm:

Kampaaniatingimused

 1. Kampaania korraldab ja viib läbi Itella Estonia OÜ (edaspidi kampaania Korraldaja), Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa.
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaaniaperiood: 01.-08.03.2022.k.a.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb registreeruda kampaanias osalejaks käesoleval kampaania veebilehel.
 5. Kampaanias ei saa osaleda Itella Estonia töötajad ning nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaania Korraldaja loosib peale kampaania lõppemist kõigi registreerujate välja auhinna. Auhinnaks on 17 roosiga bukett kauakestvaid roose (väärtusega 89,95 €).
 7. Auhinna paneb välja EA Group OÜ. Auhinda ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 8. Auhindade võitja nimi avalikustatakse käesoleval kampaania veebilehel.
 9. Kampaania Korraldaja võtab auhinna võitjaga ühendust hiljemalt 10.03.2022 e-kirja teel. Auhinna üleandmine toimub võitja ja kampaania Korraldaja vahel Smartposti automaadi laudu.
 10. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania Korraldaja kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahjude eest.
 11. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
 12. Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta palun ühendust aadressil marketing@itella.com.
 13. Korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejaid kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Luksusliku kauasäiliva roosikarbi võitis Riina Eelmaa. Võtame võitjaga ühendust. Palju õnne!


Veel pakkumisi