Lõppenud

Saada sünnipäevakink pakiga!

Eesti sünnipäeva puhul on meil Sulle suurepärane pakkumine: kuni veebruari lõpuni on erakliendile iseteeninduses my.smartpost.ee paki saatmine 24% soodsam. Lisaks Eesti piires saadetavatele pakkidele kehtib pakkumine ka Soome, Lätti ja Leetu saadetavatele pakkidele.

Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis. Peale vormistamist vii pakk Smartposti pakiautomaati. Kõik Smartposti pakiautomaadid asuvad siseruumides – seal on mõnus soe pakki saata ja välja võtta, pealegi ei riku külmakraadid pakis olevate toodete kvaliteeti.

Paki saatmise saad vormistada siit.

* Kampaaniaperiood: 19.02 – 28.02.2022.k.a.
* Pakkumine kehtib ainult Smartposti iseteeninduses my.smartpost.ee vormistatud pakiautomaatidesse ja pakipunktidesse saadetavatele pakkidele.
* Pakkumine kehtib eraklientidele.
*Pakkumine kehtib paki saatmiseks Eestisiseselt ning Soome, Lätti ja Leetu saadetavatele pakkidele.
* Itella Estonia OÜ-l on õigus kampaaniatingimusi kampaaniaperioodil muuta.


Veel pakkumisi

 • Saada pakk 15% soodsamalt

  Meil on jälle miinus: iseteeninduses my.smartpost.ee on eraisikule paki saatmine Eesti piires tavapärasest 15% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Võida hea raamat Apollolt!

  Apollol on täna 22. sünnipäev – palju õnne! Apollo sünnipäeva puhul võid Sina Apollolt kingiks saada populaarse raamatu! Loosi lähevad järgmised raamatud:…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Saada pakk 30% soodsamalt

  Kuni 20. novembrini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine 30% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis siit.

  Loe edasi