Lõppenud

Saada sünnipäevakink pakiga!

Eesti sünnipäeva puhul on meil Sulle suurepärane pakkumine: kuni veebruari lõpuni on erakliendile iseteeninduses my.smartpost.ee paki saatmine 24% soodsam. Lisaks Eesti piires saadetavatele pakkidele kehtib pakkumine ka Soome, Lätti ja Leetu saadetavatele pakkidele.

Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis. Peale vormistamist vii pakk Smartposti pakiautomaati. Kõik Smartposti pakiautomaadid asuvad siseruumides – seal on mõnus soe pakki saata ja välja võtta, pealegi ei riku külmakraadid pakis olevate toodete kvaliteeti.

Paki saatmise saad vormistada siit.

* Kampaaniaperiood: 19.02 – 28.02.2022.k.a.
* Pakkumine kehtib ainult Smartposti iseteeninduses my.smartpost.ee vormistatud pakiautomaatidesse ja pakipunktidesse saadetavatele pakkidele.
* Pakkumine kehtib eraklientidele.
*Pakkumine kehtib paki saatmiseks Eestisiseselt ning Soome, Lätti ja Leetu saadetavatele pakkidele.
* Itella Estonia OÜ-l on õigus kampaaniatingimusi kampaaniaperioodil muuta.


Veel pakkumisi

 • Iseteenindusees -20%
  Lõppenud

  Saada pakk 20% soodsamalt

  Hea uudis: kuni 31. augustini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine Eesti piires 20% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis.…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Leia pakiautomaadist kingitus Kalevilt!

  Kuni 14. augustini jagab Kalev Smartposti pakiautomaatidesse 3000 šokolaaditahvlit. Lisaks pealinnale lähevad šokolaadid jagamisse ka paljudesse teistesse Eesti asulatesse. Ehk oled märganud,…

  Loe edasi