lastekaitsepäev
Lõppenud

Saada pakk ja võida Apollo kinkekaart

1. juuni on lastekaitsepäev. Päev, mille eesmärk on tähelepanu juhtida laste heaolule, õigustele, lastekaitsele ja laste muredele. See on päev, mis võiks lastele eriti palju rõõmu pakkuda!

Meil on sel puhul sulle hea uudis: kui saadad erakliendina Smartposti pakiautomaadist paki hiljemalt 1. juunil, võid võita Apollo raamatukaupluse kinkekaardi.

Kui soovid võita 20-eurose Apollo kinkekaardi, siis loosis osalemiseks täida palun hiljemalt 1. juunil allolev vorm. Loosi läheb viis kinkekaarti.

Kampaaniatingimused

 1. Kampaania korraldab ja viib läbi Itella Estonia OÜ (edaspidi kampaania Korraldaja), Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa.
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaaniaperiood: 27.05-01.06.2022.k.a.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb kampaaniaperioodil saata erakliendina pakk vahetult Smartposti pakiautomaadist või kasutades iseteenindust my.smartpost.ee ning registreeruda kampaanias osalejaks sellel kampaania veebilehel.
 5. Kampaanias ei saa osaleda Itella Estonia töötajad ning nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaania Korraldaja loosib peale kampaania lõppemist kõigi registreerujate vahel välja viis Apollo kinkekaarti. Ühe kinkekaardi väärtus on 20 €. Auhinnad paneb välja Apollo Kauplused OÜ.
 7. Auhindu ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 8. Auhindade võitjate nimed avalikustatakse sellel kampaania veebilehel.
 9. Kampaania Korraldaja võtab auhindade võitjatega ühendust hiljemalt 03.06.2022 e-kirja teel. Auhindade üleandmine toimub võitjate ja kampaania Korraldaja vahel Smartposti automaadi laudu või e-maili teel (olenevalt auhinnast).
 10. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjatele üle antud auhindade kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania Korraldaja kampaania võitjatele üle antud auhindade kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahjude eest.
 11. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
 12. Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta palun ühendust aadressil marketing@itella.com.
 13. Korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhinnad välja loosimata ja/või võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejaid kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Apollo kinkekaardi on võitnud:
Epp, *****609
Ketlin, *****787
Kadri, *****748
Deborah, *****031
Mari, ****499


Veel pakkumisi