Raamatuvahetus asendab kasutuna seisvad raamatud uutega

Raamatuvahetusega saad ära anda raamatuid oma riiulilt ja vastu saada häid raamatuid teistelt riiulitelt. On Sul raamatuid, mida ise enam ei loe või mida on topelt? Oled otsinud raamatut, mille tiraaž on läbi müüdud?

Alustamiseks ei ole vaja teha muud, kui leida oma raamaturiiulilt raamatud, millest oled valmis loobuma ja mis kellegi teise jaoks omavad suuremat väärtust. Ka teised kasutajad pakuvad välja oma raamatud. Nii saab kokku suur ühendatud raamaturiiul, millelt võid vabalt raamatuid valida.

Seega, kui Sa ei soovi teha suuri kulutusi uute raamatute ja raamaturiiuli ostmiseks ning Sulle ei meeldi muretseda laenatud raamatu tagastamise pärast, on Raamatuvahetus just Sinu jaoks ideaalne lahendus.

Kuidas see tehniliselt käib? Väga lihtsalt! Sinu soovitud raamatu omanik postitab raamatu Sulle sobivasse Smartposti pakiautomaati. Raamatute saatmisel tuleb kasutada programmi poolt antud uksekoodi – saatja ei pea eraldi sisestama saaja andmeid. Raamatu postikulu tasub saaja.

Raamatuid valima: https://www.raamatuvahetus.ee/ 


Veel pakkumisi

 • Saada pakk 15% soodsamalt

  Meil on jälle miinus: iseteeninduses my.smartpost.ee on eraisikule paki saatmine Eesti piires tavapärasest 15% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Võida hea raamat Apollolt!

  Apollol on täna 22. sünnipäev – palju õnne! Apollo sünnipäeva puhul võid Sina Apollolt kingiks saada populaarse raamatu! Loosi lähevad järgmised raamatud:…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Saada pakk 30% soodsamalt

  Kuni 20. novembrini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine 30% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis siit.

  Loe edasi