#MEIEMERI

Itella Estonia on Moomin Characters korraldatud heategevuskampaania #MEIEMERI partner. Kampaania on loodud selleks, et tähistada 75 aasta möödumist ajast, mil Tove Jansson avaldas oma esimese muumiloo. Kampaania eesmärk on suurendada teadlikkust Läänemere olukorra kohta ja koguda miljon eurot John Nurmineni Sihtasutusele, et kaitsta Läänemerd ja selle pärandit.

Aastal 2020 möödub 75 aastat ajast, mil Tove Jansson avaldas oma esimese muumiraamatu. Selle tähistamiseks on ettevõte Moomin Characters koostöös John Nurmineni Sihtasutusega alustanud kampaaniat #MEIEMERI, et koguda raha Läänemere kui ühe saastatuima veekogu päästmiseks.

#MEIEMERI kampaania eesmärk on suurendada teadlikkust Läänemere olukorra kohta ja koguda fondi miljon eurot mere ja selle elusorganismide päästmiseks tehtava töö jaoks.

Oma panuse saad anda ka Sina, levitades sõna, annetades raha või ostes kampaaniatooteid.

Ka üksnes 10 eurot on piisav selleks, et aidata parandada Läänemere olukorda ja eemaldada umbes 40 kg sinivetikaid.

Annetada saad veebisaidil www.oursea.fi.


Veel pakkumisi

 • Saada pakk 15% soodsamalt

  Meil on jälle miinus: iseteeninduses my.smartpost.ee on eraisikule paki saatmine Eesti piires tavapärasest 15% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Võida hea raamat Apollolt!

  Apollol on täna 22. sünnipäev – palju õnne! Apollo sünnipäeva puhul võid Sina Apollolt kingiks saada populaarse raamatu! Loosi lähevad järgmised raamatud:…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Saada pakk 30% soodsamalt

  Kuni 20. novembrini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine 30% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis siit.

  Loe edasi