#MEIEMERI

Itella Estonia on Moomin Characters korraldatud heategevuskampaania #MEIEMERI partner. Kampaania on loodud selleks, et tähistada 75 aasta möödumist ajast, mil Tove Jansson avaldas oma esimese muumiloo. Kampaania eesmärk on suurendada teadlikkust Läänemere olukorra kohta ja koguda miljon eurot John Nurmineni Sihtasutusele, et kaitsta Läänemerd ja selle pärandit.

Aastal 2020 möödub 75 aastat ajast, mil Tove Jansson avaldas oma esimese muumiraamatu. Selle tähistamiseks on ettevõte Moomin Characters koostöös John Nurmineni Sihtasutusega alustanud kampaaniat #MEIEMERI, et koguda raha Läänemere kui ühe saastatuima veekogu päästmiseks.

#MEIEMERI kampaania eesmärk on suurendada teadlikkust Läänemere olukorra kohta ja koguda fondi miljon eurot mere ja selle elusorganismide päästmiseks tehtava töö jaoks.

Oma panuse saad anda ka Sina, levitades sõna, annetades raha või ostes kampaaniatooteid.

Ka üksnes 10 eurot on piisav selleks, et aidata parandada Läänemere olukorda ja eemaldada umbes 40 kg sinivetikaid.

Annetada saad veebisaidil www.oursea.fi.


Veel pakkumisi

 • Iseteenindusees -20%
  Lõppenud

  Saada pakk 20% soodsamalt

  Hea uudis: kuni 31. augustini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine Eesti piires 20% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis.…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Leia pakiautomaadist kingitus Kalevilt!

  Kuni 14. augustini jagab Kalev Smartposti pakiautomaatidesse 3000 šokolaaditahvlit. Lisaks pealinnale lähevad šokolaadid jagamisse ka paljudesse teistesse Eesti asulatesse. Ehk oled märganud,…

  Loe edasi