Lõppenud

Leia pakiautomaadist kingitus Kalevilt!

Kuni 14. augustini jagab Kalev Smartposti pakiautomaatidesse 3000 šokolaaditahvlit. Lisaks pealinnale lähevad šokolaadid jagamisse ka paljudesse teistesse Eesti asulatesse.

Ehk oled märganud, et Kalevi šokolaaditahvlid on omale uue välimuse saanud? Jagamisse lähevad allolevad tooted:

Loodame, et ühe neist leiad just sina, kui lähed järele oma järgmisele Smartposti pakiautomaati tellitud pakile. Palun jaga leidu meiega ka sotsiaalmeedias – põnev oleks näha, millise šokolaaditahvli fortuuna sulle kinkis ja kuidas see sulle meeldis.

Jälgi Smartposti storysid, et teada saada, kus piirkonnas mis päeval šokolaaditahvleid on lootust leida!

Kampaaniatingimused

  1. Kampaania korraldab ja viib läbi Itella Estonia OÜ (edaspidi kampaania Korraldaja), Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa.
  2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  3. Kampaaniaperiood: 8.-14.08.2022.k.a.
  4. Kampaania käigus jagab Smartpost oma pakiautomaatidesse 3000 kingitust. See tähendab, et kliendid, kes lähevad oma Smartposti pakiautomaati tellitud pakile järele, võivad leida pakikapist lisaks pakile ka kingituse.
  5. Kui klient ei soovi pakiautomaadist leitud kingistus, saab ta sellest loobuda, jättes kingituse peale oma paki välja võtmist pakiautomaati.
  6. Kingituseks on šokolaaditahvel järgmisest valkust: Kalevi valge šokolaad õhitud riisi ja mustikatega, Kalevi valge šokolaad küpsisetükkide ja maasikaga, Kalevi tume šokolaad tervete metspähklitega, Kalevi tume šokolaad kirsiga, Kalevi piimašokolaad purustatud metspähklitega 100g, Kalevi tiramisumaitseline piimašokolaad küpsisega, Kalevi piimašokolaad tervete metspähklitega. Kokku läheb jagamisse 3000 šokolaaditahvlit. Kingitused paneb välja Orkla Eesti AS.
  1. Kingitusi ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
  2. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjatele kingituste kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania Korraldaja kampaania võitjatele üle antud kinituste kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahjude eest.
  3. Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta palun ühendust aadressil marketing@itella.com.
  4. Korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, teatades sellest koheselt kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Veel pakkumisi