DiscSport e-poest tasuta tarne Smartpostiga

Kogu vajaliku varustuse discgolfi mängimiseks leiad endale DiscSpordi e-poest. Tellides ajavahemikul 31.05 – 11.07, toob Smartpost Itella kauba tasuta Sulle sobivasse pakiautomaati!

Discsport OÜ on Innova, Discmania, Millennium, Dude Clothing, Grip EQ, DiscGolfPark ja paljude muude populaarseimate discgolfi brändide esindaja Baltikumis. Nad pakuvad oma klientidele võimalust nende veebipoodidest soetada just endale vajalikku ja meelepärast discgolfi varustust mitmete tuhandete toodete hulgast. Kui sellest veel on vähe, siis on võimalik külastada nende Pärnu või Tallinna esindust, kust leiab nii algaja kui ka kogenud mängija üle 20 000 erineva toote hulgast kindlasti endale sobiva.

Tutvu nende pakkumistega lähemalt DiscSpordi e-poes.


Veel pakkumisi

 • Saada pakk 15% soodsamalt

  Meil on jälle miinus: iseteeninduses my.smartpost.ee on eraisikule paki saatmine Eesti piires tavapärasest 15% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Võida hea raamat Apollolt!

  Apollol on täna 22. sünnipäev – palju õnne! Apollo sünnipäeva puhul võid Sina Apollolt kingiks saada populaarse raamatu! Loosi lähevad järgmised raamatud:…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Saada pakk 30% soodsamalt

  Kuni 20. novembrini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine 30% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis siit.

  Loe edasi