9. juunil Hill`s e-poes tasuta tarne Smartpostiga

Ainult täna (09.06) hills.ee lemmikloomapoes tasuta tarne Smartpostiga!

Haara hills.ee lemmikloomapoest teaduslikult väljatöötatud kassi- või koeratoit ning Smartpost toob selle tasuta Sulle lähimasse pakiautomaati.

* Tasuta tarne kehtib vaid 9.06.2021 tehtud, vähemalt 10 EUR väärtuses tellimustele. Kasuta võimalust ning tutvu ka Hill’si juunikuu maitsvate eripakkumistega siin.

Hill’s on kvaliteetne kassi- ja koeratoidu bränd, mille alla joonduvad 3 täisväärtuslikku toidusarja. Kauplustes müüdav maitsev ja tervislik Hill’s Science Plan ning vaid kliinikutes müüdav eksklusiivne Hill’s Vet Essentials, mis toetab Sinu lemmiku tervist, tema igal eluetapil. Samuti leiad kliinikute riiulitelt Hill’s Prescription Diet ravisööda, mis toetab Sinu kassi ja koera heaolu erinevate terviseprobleemide korral, olles osa raviplaanist aidates neil elada pikemat ja õnneliku elu.


Veel pakkumisi

 • Saada pakk 15% soodsamalt

  Meil on jälle miinus: iseteeninduses my.smartpost.ee on eraisikule paki saatmine Eesti piires tavapärasest 15% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Võida hea raamat Apollolt!

  Apollol on täna 22. sünnipäev – palju õnne! Apollo sünnipäeva puhul võid Sina Apollolt kingiks saada populaarse raamatu! Loosi lähevad järgmised raamatud:…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Saada pakk 30% soodsamalt

  Kuni 20. novembrini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine 30% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis siit.

  Loe edasi