9. juunil Hill`s e-poes tasuta tarne Smartpostiga

Ainult täna (09.06) hills.ee lemmikloomapoes tasuta tarne Smartpostiga!

Haara hills.ee lemmikloomapoest teaduslikult väljatöötatud kassi- või koeratoit ning Smartpost toob selle tasuta Sulle lähimasse pakiautomaati.

* Tasuta tarne kehtib vaid 9.06.2021 tehtud, vähemalt 10 EUR väärtuses tellimustele. Kasuta võimalust ning tutvu ka Hill’si juunikuu maitsvate eripakkumistega siin.

Hill’s on kvaliteetne kassi- ja koeratoidu bränd, mille alla joonduvad 3 täisväärtuslikku toidusarja. Kauplustes müüdav maitsev ja tervislik Hill’s Science Plan ning vaid kliinikutes müüdav eksklusiivne Hill’s Vet Essentials, mis toetab Sinu lemmiku tervist, tema igal eluetapil. Samuti leiad kliinikute riiulitelt Hill’s Prescription Diet ravisööda, mis toetab Sinu kassi ja koera heaolu erinevate terviseprobleemide korral, olles osa raviplaanist aidates neil elada pikemat ja õnneliku elu.


Veel pakkumisi

 • Iseteenindusees -20%
  Lõppenud

  Saada pakk 20% soodsamalt

  Hea uudis: kuni 31. augustini on iseteeninduses my.smartpost.ee eraisikule paki saatmine Eesti piires 20% soodsam. Iseteeninduses saad paki vormistada mugavalt arvuti taga või telefonis.…

  Loe edasi
 • Lõppenud

  Leia pakiautomaadist kingitus Kalevilt!

  Kuni 14. augustini jagab Kalev Smartposti pakiautomaatidesse 3000 šokolaaditahvlit. Lisaks pealinnale lähevad šokolaadid jagamisse ka paljudesse teistesse Eesti asulatesse. Ehk oled märganud,…

  Loe edasi