Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

SmartpostSmartpost

Kati Sass

Minu logistikaalane karjäär sai alguse veokorraldajana aastal 1998 ripprõivaiste ja kangaste transportimisele spetsialiseerununud Soome päritolu firmas Huolintakeskus Fashionet OÜ. Esialgu töötasime seal kolmekesi. Tegelesime rõivaste komplekteerimise ja vedude korraldamisega  nii Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Ukraina, Valgevene vahet. Seda üksust on liidetud ja lahutatud erinevate firmadega ja selliselt jõudsimegi lõpuks Itella Estonia OÜni välja.

Aastate jooksul olen lisaks veokorraldusele saanud  erinevaid töölõike teha, alates komplekteerimisest kuni tolliterminali pidamiseni välja.

Selle töö juures on mind köitnud vaheldusrikkus ja väljakutsete rohkus.  Rahuldustunne, peale esmapilgul väljapääsmatust olukorrast lahenduse leidmist. Igav pole hakanud!

Parimaks  mälestuseks pean Itellas eelkõige inimesi, samuti pikaajalisi häid suhteid klientide ja koostööpartneritega. On olnud suur au töötada koos oma ala tippude  ja noorte, andekate kolleegidega. Meenuvad ühised väljasõidud loodusesse, täis sportlikke ja  aktiivseid tegevusi. On olnud nalja ja naeru!

Uutele töötajatele soovitan olla julge, uudishimulik ja avatud.