Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

SmartpostSmartpost

Itella küpsiste kasutamise põhimõtted

Info ja abi
Itella küpsiste kasutamise põhimõtted
Kategooria: Lepingud & tingimused

Nagu ka enamik teisi veebilehti, kasutavad Itella veebilehed ja e-keskkonnad „küpsiste“ tehnoloogiat. Küpsiste kasutamine on eelkõige seotud seadusest tulenevate kohustuste, personaalsema ja mugavama teenuse pakkumise kui ka sinu nõusolekul turundamise eesmärgil.

Küpsised (ingl k cookies) on väikesed tekstifailid, mis e-keskkonna serveri kaudu laetakse kasutaja arvutisse.

Küpsised võivad olla sinu valikul brauseri seadetes keelatud. Tea, et mõningatel juhtudel võib see aeglustada veebilehe sirvimist või vähendada teatavate veebilehtede funktsionaalsust või takistada neile juurdepääsu.

Meie lehtedel võib olla linke kolmandate isikute veebilehtedele, toodetele ja teenustele ning ka sotsiaalmeedia laiendusi (nt Facebooki pluginad, Google Analytics) turunduse ja statistika eesmärkidel. Meie veebilehtedel olevad kolmandate isikute teenused või kolmandate isikute rakendused alluvad kolmandate isikute isikuandmete kaitse reeglitele. Soovitame sul tutvuda selliste isikute isikuandmete kaitse praktikatega.

Tavapäraselt kasutame küpsistega kogutud informatsiooni järgmistel eesmärkidel:

Funktsionaalsed küpsised ja teenuste osutamine

Küpsised on väga tähtsad meie veebilehe ja teenuste toimimiseks ning võimaldavad ühtlustada ja parandada kasutajakogemust.

Teenuste arendus

Küpsiste kasutamist jälgides saame parandada meie e-keskkonna ja teenuste toimimist. Saame informatsiooni näiteks selle kohta, missugused on meie veebilehe kõige populaarsemad osad, missugustele veebilehtedele lähevad meie kasutajad edasi või missugustelt veebilehtedelt nad tulevad ning kui kaua nad on meie e-keskkonnas.

Kõik edasised küsimused

Kui soovite teavet selle kohta, kuidas töötleme teie isikuandmeid, siis lugege meie privaatsuspõhimõtteid.

Teave isikuandmete töötlemise kohta on leitav Itella teenuste üldtingimustes.

Kui teil on veel küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta veebilehel itella.ee, siis võtke kõhklemata ühendust aadressil marketing@itella.com.