Kiiresti välja võetud pakid lühendavad tarneaegu

Must reede ja must nädalalõpp kasvatasid pakimahud tavapärasest tunduvalt suuremaks ning suure tõenäosusega püsivad need kõrged kuni jõuludeni. Sellest tulenevalt võivad pakid kohale jõuda tavapärasest aeglasemalt.

Populaarsemates pakiautomaatides ei pruugi alati ruumi olla kõigi pakkide jaoks. Paneme kõigile pakitellijatele südamele, et nad võimalikult kiiresti oma pakid välja võtaksid – et teiste ja iseenda järgmistele pakkidele ruumi teha. Soovitame ka e-poodidel seda oma klientidele meelde tuletada – siis jõuavad lõppkokkuvõttes kõik pakid kiiremini kohale.

Kui pakiautomaat, kuhu tellisite paki, on täis, võib juhtuda, et suuname teie paki ümber lähimasse vabasse pakiautomaati. Kui see pakiautomaat teile ei sobi, siis on teil on võimalus ümber suunatud pakk tellida teile sobivaimasse pakiautomaati. Aga oluline on teada, et selline pakk läheb tagasi sorteerimiskeskusesse, kus see sorteeritakse uuesti ja seega pikeneb selle kohalejõudmise aeg veelgi.

Lisaks soovitame pakkida saadetis väiksemasse pakendisse, aga vaid juhul, kui saate seda teha korrektselt ja pakkimise nõudeid arvestades. XS, S ja M suuruses pakikappe on rohkem kui L ja XL kappe ning seega on väiksemate pakkide puhul üldjuhul tõenäosus suurem, et need jõuavad kiiremini kohale.  

Seoses pakimahtude kasvuga on ka Smartposti klienditeeninduse kõnede maht tavapärasest oluliselt suurem.  Meie klienditeenindajad püüavad küsimustele vasta esimesel võimalusel, kuid võib juhtuda, et kõnejärjekorras tuleb oodata kauem kui tavaliselt. Paljudele küsimustele leiate vastuse ka KKK lehelt, oma paki teekonda saate jälgida siit

Kuni 23. detsembrini toimub Smartposti pakiautomaatide täitmine ja tühjendamine tavapärasest sagedamini: teeme seda igal nädalapäeval teisipäevase graafiku järgi.


Veel uudiseid