Soojal suveajal tasub eelistada sisepakiautomaate

Soojal suveajal võib temperatuuritundlike toodete kvaliteet päikese kuumaks köetud pakiautomaatides kahjustuda. Liiga kõrge temperatuur võib mõjutada nii kosmeetikatooteid, toiduaineid, tehnikat kui ka ravimeid. Seetõttu on mõistlik oma kaubad tellida sisepakiautomaatidesse. Kõik Smartpost Itella pakiautomaadid asuvad siseruumides.

Pakkide tellimisel on oluline silmas pidada tellitava kauba säilitustemperatuuri. Paljud erinevad igapäevased tooted vajavad soojal ajal õiget hoiustamist, vastasel juhul võivad need rikneda või kahjustuda.

Erilist tähelepanu peaks pöörama erinevatele kosmeetikatoodetele ning toiduainetele, kuid samas ka näiteks ravimitele, toidulisanditele, kodukeemiale, erinevatele aerosoolidele ja tehnikale. Näiteks kui toote säilitustemperatuur on maksimaalselt 25 kraadi ja õues on 20 kraadi, siis võib pakiautomaadis, kuhu päike peale paistab, temperatuur tõusta hoopis kõrgemaks. Kindlasti oled tähele pannud, et päikese käes seisvas sõidukis võib temperatuur isegi lühikese ajaga tõusta uskumatult kõrgeks.

Seega on selge, et sooja ilmaga tasub kaup tellida kas siseruumis asuvasse pakiautomaati või kulleriga, kes toote vastavalt nõuetele kohale toimetab. Ilmastikumõjud on üks põhjustest, miks Smartpost Itella pakiautomaadid on paigutatud just siseruumidesse.


Veel uudiseid