Smartpost toetab heategevusoksjoni “500 Kleiti ja Lipsu”

Smartpost Itella on juba teistkordselt kampaania algusest käed külge pannud üle-Eestilisele heategevuslikule algatusele “500 Kleiti ja Lipsu”, mille eesmärgiks on läbi pidulike riiete ringluse ja ägeda veebipõhise heategevusliku oksjoniga koguda raha Eesti Vähiliidule.

Kui möödunud korral, 2020. aasta sügisel, koguti kodanikualgatusena toimuva oksjoniga raha Eesti Vähiliidu uue mobillse 3D mammograafi ostuks, siis tänavu toetatakse oskjoniga Vähiliidu uue mobiilse kompuutertomograafi ostu. Antud aparaat on hädavajalik pakkumaks Eesti kaugemate paikade elanikele tervisekontrolli, tõhustades seeläbi vähi varajast avastamist ning vähivastast võitlust Eestis laiemalt.

Smartpost Itella paneb oma õla alla 4.-5. novembril 2023 Osta.ee paltvormil toimuva oksjoni ostude tasuta ja hoolega kohaletoimetamisele Eesti piires, mis on “500 Kleiti ja Lipsu” vabatahtlikele suureks abiks.

”Oleme Smartpost Itellale selle meie jaoks tohutult suure toetuse eest siiralt tänulikud, sest see võimaldab meil kaasata algatusse ja kutsuda oksjonil osalema toredaid inimesi üle Eesti. Juba möödunud korral sujus meie koostöö Smartpostiga suurepäraselt ning tänu tasuta kojuveole läks suurem summa oksjoni tuludest hädavajaliku aparaadi toetuseks,” kommenteeris Smartpost Itella toetust algatuse eestvedaja Katri Link.

Rohkem infot “500 Kleiti ja Lipsu” algatuse kohta leiab algatuse Facebook’i lehelt.


Veel uudiseid