Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

SmartpostSmartpost

Praktikakogemused Itellas

Praktika Itellas

Rasmus

Tallinna Tehnikakõrgkooli transpordi ja logistika tudeng

Pakiautomaadi logistiku praktika

*Miks otsustasid tulla praktikale just Itellasse?

Otsustasin tulla Itellasse praktikale, sest olin varasemalt juba Smartpost Itella terminali tööga kokku puutunud ja mulle väga meeldis juba eelnevalt sealne kollektiiv ja töökeskkond.

*Milliseid kogemusi praktika Sulle andis?

Praktika andis mulle väga suure kogemuse suhtlemises erinevatel tasanditel olevate inimestega, logistilisi navigatsiooni teadmisi ja olla enda seisukohtades kindel.

*Mida soovitad Itellasse praktikale kandideerijatele?

Soovitan kindlasti väga hoolikalt kogu tööprotsess endale selgeks teha. Seeläbi oskad luua erinevaid seoseid, jõuad probleemide juurpõhjusteni ning oskad tekkinud probleeme oluliselt kiiremini ja efektiivsemalt lahendada. Soovitan aktiivselt ja julgelt suhelda ka kaaskolleegidega, sest nendega vesteldes ammutad palju uusi teadmisi ja nippe.

Maria-Helen

TalTech IT- süsteemide arendus 3. kursus

IT valdkonna praktika

* Miks otsustasid tulla praktikale just Itellasse?

Itella jäi mulle praktikapakkujana kohe silma, kuna olen eelnevalt ettevõttega kokku puutunud. Linna peal käies jäävad sinised Smartpost Itella pakiautomaadid tihti silma, mistõttu tekkis mul ettevõttega kohe assotsiatsioon. Lisaks sellele kasutan ise postiautomaatide teenust, mistõttu otsustasingi, et oleks huvitav näha, kuidas kogu süsteem seestpoolt välja näeb.

*Milliseid kogemusi praktika Sulle andis?

Sain Itellas lahendada mitmekesiseid ning huvitavaid tööülesandeid, mis vajasid iseseisvat mõtlemist ning taipu. Lisaks sain tuttavaks mitme oma ala spetsialistidega, kellega oli väga huvitav suhelda ning koostööd teha. Kõik inimesed, kellega ma praktika käigus kokku puutusin olid väga abivalmid ning lahked, ma ei tundnud end kunagi väljajäetuna.

*Mida soovitad Itellasse praktikale kandideerijatele?

Praktika on koht, kust on võimalik saada palju kogemusi, seega võta sellest maksimumi. Ole valmis õppima ning julgelt küsimusi küsima. Täida sulle antud tööülesandeid nii hästi kui saad ning ära unusta praktikat nautida :)

Sandra Liisa

Eesti Maaülikooli Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine

Turunduse praktikandist turundusassistendiks

*Miks otsustasid tulla praktikale just Itellasse?

Itellasse otsustasin praktikale tulla seetõttu, et mulle tundus huvitav näha nii suurt ettevõtet seestpoolt – näha, kuidas suured ettevõtted toimetavad. Samuti kuna lõpetasin bakalaureuse ja ei teadnud täpselt, mis suund mind kõige rohkem kõnetab, nägin head võimalust proovida turundust (mille olin tegelikult ainsana enda jaoks välistanud).

*Milliseid kogemusi praktika Sulle andis?

Lisaks kõikidele turundusalastele teadmistele, mis ma praktika käigus sain, õppisin ma kindlasti kõige rohkem koostöö tegemist ja nägin kui oluline päriselt ka on kommunikatsioon ja koostöö tegemine ettevõttes.

*Mida soovitad Itellasse praktikale kandideerijatele?

Praktika käigus on võimalik saada nii palju uusi teadmisi ja oskusi. Seega võta praktikast maksimum, ole avatud uutele kogemustele, teadmistele, oskustele ja inimestele.