Usaldusväärse logistikapartneriga tundub maailm väike

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetset ja mugavat teenust. Kiiresti kasvavas ja arenevas maailmas on oluline, et kõik oleks kättesaadav ühest kohast. Kuna Itella teenuste portfell on võimalusterohke, leiate ka endale midagi sobivat. Lisaks smartposti teenusele tarnime nii pakke kui aluseid erinevatel suundadel kattes ära kogu Baltikumi, Skandinaavia ja Euroopa tehes seda ratastel, õhus või merel.

Kullerteenus – kiire ja usaldusvärne pakiveoteenus kliendi ukseni. Teenus toimib täna Eestis, Soomes, Lätis, Leedus ja Euroopas.

Maanteetranport – transporditeenus väikesaadetistele ja osakoormatele, mis hõlmab kogu Euroopat, Baltikumi ja Skandinaaviat. Seda võimaldavad meie kontorid Baltimaades ning partnerite võrgustik Euroopas.

Kohalik vedu – transpordime ülemõõdulisi pakke ning aluseid üle kogu Eesti. Pole oluline, kas tegemist on väikesaadetiste, osa- või täiskoormatega – viime kõik uksest ukseni nii era- kui ka äriklientidele.

Rippriiete logistika – omame spetsaalse varustatusega autosid, mis on kohandatud riidepuudel rippuvate rõivaste veoks. Toimetame rõivaid otse  kaubanduskeskustesse, müügiesindustesse ja büroodesse. Teostame ka õmblusfirmade vahelisi vedusi.

Kaupluste vahelised veod – toimetame Eestis kaupu kõigisse kaubanduskeskustesse. Laoruumide puudumisel toimetame kaubad otse müügisaalidesse.

Lennu – ja meretranport – kliendile, kes vajab, kas standardset teenust või individuaalset lahendust. Võite olla kindel, et saadetised jõuavad kohale õigel ajal, õigesse kohta ja õigel viisil. 

Laologistika – meie laologistika lahendused võimaldavad nii ladustamist (sh ka tollilaos ja tolliterminalis) kui ka erinevaid lisateenuseid, mis on seotud kauba sorteerimise, markeerimise, pakendamise, viimistlemise ja ümbertöötlemisega.

Võta meiega ühendust, uuri lisaks või küsi hinnapakkumist: ariklient@smartpost.ee