Usaldusväärse logistikapartneriga tundub maailm väike

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetset ja mugavat teenust. Kiiresti kasvavas ja arenevas maailmas on oluline, et kõik oleks kättesaadav ühest kohast. Kuna Itella teenuste portfell on võimalusterohke, leiate ka endale midagi sobivat. Lisaks smartposti teenusele tarnime nii pakke kui aluseid erinevatel suundadel kattes ära kogu Baltikumi, Skandinaavia ja Euroopa tehes seda ratastel, õhus või merel.

Kullerteenus – kiire ja usaldusvärne pakiveoteenus kliendi ukseni. Teenus toimib täna Eestis; Soomes; Lätis; Leedus ja Euroopas. Euroopas on menukad ka parcel shop’id, kust tellija või kaubasaaja saab oma paki muretult kätte.

Maanteetranport – transporditeenus väikesaadetistele ja osakoormatele, mis hõlmab kogu Euroopat, Baltikumi ja Skandinaaviat.
Seda võimaldavad meie kontorid Baltimaades ning partnerite võrgustik Euroopas.

Kohalik vedu – Eestisiseseid veoteenuseid uksest ukseni. Suuremates linnades toimetatakse kaubad kliendini järgmise tööpäeva jooksul, väiksematesse asulatesse kahe tööpäeva jooksul.

Rippriiete logistika – täisteenus tekstiilitoodetega tegelevatele ettevõtetele. Transpordime kangad valmistajatehasest õmblusettevõttesse, valmistoodangu vahelattu. Teeme vajadusele toodetele müügieelse ettevalmistuse, lisame hinnad, kasutusjuhendid, turvaelemendid.

Kaupluste vahelised veod – meil võimalus transportida kaupu otse kaubanduskeskusesse, kus kehtib alati ajaakna faktor – kauplustel on kindlad ajad, millal vedusid saab sooritada. Omame selleks varustust ning tehnilisi teadmisi ning oskusi, millega etteantud normides ja reeglites tegutseda.

Lennu – ja meretranport –  Kliendile, kes vajab kas standardset teenust või individuaalset lahendust, võite olla kindel, et saadetised jõuavad kohale õigel ajal, õigesse kohta ja õigel viisil. 

Laologistika – meie laologistika lahendused võimaldavad nii ladustamist (sh. ka tollilaos ja tolliterminalis) kui ka erinevaid lisateenuseid, mis on seotud kauba sorteerimise, markeerimise, pakendamise, viimistlemise ja ümbertöötlemisega.

Võta meiega ühendust, uuri lisaks või küsi hinnapakkumist: ariklient@smartpost.ee


Veel pakkumisi