joulukingitus

Telli jõulukingid juba nüüd!

Novembris algab kohaliku ja  rahvusvahelise pakitarne kõrghooaeg, millele lisavad hoogu juurde nii Eesti oma e-smaspäev (8.11) kui ka ülemaailmsed ostufestivalid nagu vallaliste päev (11.11) must reede (26.11) ja küberesmaspäev (29.11). Suured ostupühad kulmineeruvad detsembris, mil enamik tarbijaid hakkab jahtima jõulukingitusi. Alljärgnevalt leiad neli põhjust, miks tellida sel aastal jõulukingitused varakult.

1. Varakult tellitud ost on läbimõeldum

Varakult tellitud jõulukingitused on rohkem läbimõeldud kui kiiruga valitud kink. Kindlasti rõõmustab sõber või pereliige personaalse ning targasti valitud kingituse üle rohkem kui viimasel hetkel kauplusest haaratud kinkekomplekti üle. Lisaks annab varajane planeerimine võimaluse jälgida sooduspakkumisi ning säästa raha.

2. Jõulueelsed tarneajad on tavapärasest pikemad

Smartpost Itella soovitab kohalikud ja  rahvusvahelised tellimused teha juba täna, sest ostupühade ajal on tarneajad tavapärasest pikemad. Sel aastal teeb olukorra veelgi keerulisemaks piiratud lennuühendused, mistõttu võib kaugematest sihtkohtadest tellitud  kaup veelgi kauem viibida. Vaid varakult tellitud pakk garanteerib saadetise õigeaegse saabumise.

3. Piisav ajavaru sobimatu toote tagastamiseks

Varakult tellitud jõulukingitused jätavad piisavalt ajapuhvrit, et sobimatu toode tagastada või välja vahetada. Värskest e-kaubanduse uuringust selgus, et viimase tellimuse plaanib tagastada või välja vahetada ca 9% tarbijatest, sest vahel tuleb ette, et tellitud kaup on praak või mingil muul põhjusel sobimatu. Seetõttu on alati mõistlik jätta endale ajavaru ka ettenägematuteks olukordadeks.

4. Kingitus iseendale – meelerahu ja stressivaba pühadeaeg

Kõige olulisem kingitus iseendale on rahulik meel ja kindlustunne, et kõik vajalikud jõuluostud on õigeaegselt tehtud. Lisaks võimaldab kingituste varakult tellimine veeta pühade eel rohkem väärtuslikku aega pere ja sõpradega.


Veel uudiseid