Itella tööandjate tipus

Itella on tööandjate tipus

Tööandja brändingu agentuuri Instar EBC 2021. aasta septembris läbiviidud tööandja maine uuringu tulemusena selgus, et Itella Estonia on küsitletud 4610 tudengi seas oma valdkonnas 2. kohal, IT-tudengite hulgas lausa 1. kohal.

Uuringus osales kokku 9000 kogemusega töötajat ja õpilast majanduse, infotehnoloogia, ehituse, humanitaar-, inseneri, logistika ja teistelt kutse-, bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe erialadelt. Uuringut viiakse läbi alates 2010. aastast.

Vastajad hindasid 242 organisatsiooni tuntust ja atraktiivsust tööandjana. Vastajad andsid oma hinnangu kõikidele nimekirjas olnud ettevõtetele, kui huvitatud on nad organisatsioonis töötamisest.

Uuringu tulemused on leitavad siin

Oleme oma valdkonnas jätkuvalt tööandjate tipus ja anname endast parima, et seal püsida. Oleme sel aastal pööranud enam tähelepanu koostööle ülikoolidega, et luua pikaajalised ja viljakad suhted. Peame oluliseks kaasata meie valdkonda ja tegevusse üha rohkem noori talente, kes saavad panustada meie ettevõtte arengusse ning omandavad kindlasti väärtusliku kogemuse.


Veel uudiseid