Kütuselisatasu arvestamisest alates 14. märtsist

Seoses erakorralise olukorraga Euroopas ning sellest tingitud mootorikütusehindade erakordse tõusuga alates veebruarist anname teada, et peame paraku muutma kütuselisatasu arvestamist.

Alates 14. märtsist vaatame kütuselisatasu määra üle iganädalaselt, esmaspäeviti, ja teavitame uutest määradest meie kodulehel ärikliendi uudisterubriigis ja aadressil https://itella.ee/ariklient/maanteetranspordi-kutuselisa/.

Alates 14. märtsist rakendame kütuse lisatasu ka pakiautomaadi- (hõlmab Parcel Connect ja Smartposti teenust) ning kullerteenusele (Smartkuller), informeerides lisatasude määradest samuti oma kodulehel ärikliendi uudisterubriigis ja aadressil https://itella.ee/ariklient/maanteetranspordi-kutuselisa/. Neile teenustele rakendub ärikliendi jaoks kütuselisatasu alates 14. märtsist saajale (või saatjale tagastuse korral) üleantavatele pakkidele.

Kütuselisatasu määra iganädalane uuendamine senise kuupõhise asemel ja selle laienemine pakiautomaadi- ja kullerteenusele jätkub kuni olukorra stabiliseerumiseni.


Veel uudiseid