Pakimahud on hüppeliselt kasvanud

8. novembril toimunud e-smaspäev tõstis Eesti e-kaubanduse käibe kolmekordseks. Seetõttu on ka Smartposti pakimahud erakordselt suured. Pakkide kiiremaks liikumiseks palume kõigil pakisaajatel neile võimalikult kiiresti järele tulla – nii saab vabanenud pakiautomaadi kappi järgmise paki panna. Seetõttu on võimalik ka pakkide hilinemine. Vabandame.

Kõik, kes pakkidele vähem kui 4 tunniga järele tulevad, osalevad loosimises, mille auhinnad on välja pannud Kehapood. Rohkem infot siit.

Seekord tegid e-smaspäeval 283 veebipoodi ulatuslikke eripakkumisi. Osalejate arv oli suurem kui kunagi varem, näiteks möödunud aasta sügisel toimunud ühiskampaanias osales 151 ettevõtet.

„Sellise kasvu saavutamine on seda imetlusväärsem, et e-kaubanduse kogumaht on koroonaviiruse ajastu pööraste arengute tõttu käesolevaks sügiseks niigi umbes kaks korda suurem, kui see oli 2019. aastal. Lisaks oli tänavuse e-smaspäeva käive ligi 50% suurem kui mullu samal ajal,“ teatas Maksekeskus AS-i juhatuse esimees Art Lukas. Rohkem infot siit.


Veel uudiseid