Mida saadetakse emadele pakiautomaadist?

Emadepäeval tähistatakse emade armastust ja panust igapäevaelus. See on ka aeg, mil lähedased soovivad väljendada oma tänulikkust ning saata kingitusi ja üllatusi oma armsatele emadele ja vanaemadele. Igal aastal sel perioodil on märgata pakiautomaatide kasutamise kasvu eraklientide poolt. Meie eesmärk on tagada, et kõik kingitused jõuaksid õigel ajal ja turvaliselt nende saajateni.

Tänavune statistika on alles selgumas, aga mullu olid emadepäevale eelnenud nädalal eraklientide poolt saadetavate pakkide mahud võrreldes tavapärase ajaga 32% kõrgemad. Uurisime klientidelt, mis on need asjad, mida nad saadaksid emale pakiautomaadis, kui sel armsal päeval ise ei saa emale külla minna.

Meie tehtud küsitluse põhjal selgus emadepäevaks saadetavate kingituste TOP. Kõige populaarsem kingitus, mida emale ja vanaemale saadetakse, on kommikarp. Sellele järgnevad piletid mõnele kontserdile ja teatrisse või samaväärne kinkekaart säärase sündmuse külastamiseks. Mõnevõrra üllatuslikult lõpetavad esikolmiku uinunud roosid. Kingituste esikümnesse jõudsid lisaks ka raamatud, käsitööehted, joonistus või isetehtud kaart, küünlad, temaatiline pusa ja pakk kohvi.

Aga emadepäev elavdab ka osade e-poodide müüke. Smartposti statistika näitab, et emadepäeva eel suurenevad sageli müügimahud ehete, kosmeetika, isikupärastatud kingituste, dekoratiivesemete ja maiustusi müüvatel e-poodidel.


Veel uudiseid