Itella väärtustab usaldusväärsust, lugupidamist ja edumeelsust

Itella Estonia on Eesti armastatuim logistikabränd ja tunnustatud tööandja – töötajatest peetakse lugu ja toetatakse nende arengut, kirjutab Äripäev.

Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiveoteenuseid, aga ka näiteks IT-arendust oma emafirmale Posti grupile Soomes. Ettevõtte ampluaa on tunduvalt laiem kui Smartposti pakiautomaadid –iga päev sõidab Eesti teedel 160 Itella autot, mis pakuvad maanteetransporti. Itella on ka heaks logistika täislahenduse partneriks paljudele ettevõtetele, kellest suuremate hulgas on näiteks Kaubamaja, Telia või ABB.

Head võimalused töiseks arenguks

Itella Estonia kollektiivi iseloomustab rikastav mitmekesisus. Töötajaid on eri rahvustest ja vanusegruppidest, väärtustatakse nii staažiga saavutatud kogemusi kui ka uute tulijate värsket pilguheitu. Mehi ja naisi töötab ettevõttes enam-vähem võrdselt, hinnatud on erinevad elukogemused ja kultuurikontekstid, samuti erinevad harjumused ja vajadused.

Itellas saab teha võimsaid karjääritõuse, näiteks alustada lao- või kulleritööst ning tõusta valdkonna juhiks. Ent saab ka end oma töös üha paremaks arendada ja ühe ametivaldkonna piires spetsialistina uusi väljakutseid võtta. Kuna Itella on rahvusvaheline ettevõte, on võimalik saada praktika- ja töökogemusi ka erinevates riikides.

Kuna Itella Estonia eesmärkide hulka kuulub ka aastaks 2030 süsinikuneutraalseks saamine, on paljud töötajatele suunatud koolitused ja infoüritused seotud rohelise maailmavaate ja eluviisi tutvustamisega.

Loe täispikka artiklit.


Veel uudiseid