Обновлен интерфейс синих посылочных автоматов

Meil on hea meel teada anda, et seoses tarkvarauuendustega oleme muutnud meie siniste pakiautomaatide kasutajaliidese lihtsamaks ja mugavamaks.

Pakiautomaadi ekraanil on nüüd lihtsam liikuda. Näiteks paki saatmiseks on vaid kaks erinevat valikut — üks kliendile, kellel on uksekood paki sisestuseks juba olemas (äriklient, müügi- v vahetusportaali kasutaja või iseteeninduses my.smartpost.ee paki saatmise vormistanud klient) ja teine kliendile, kes alustab paki saatmise vormistamist pakiautomaadi konsooli ekraanil. Oleme muudatused teinud tuginedes klientide varasemale pakiautomaadi kasutuskogemusele.

Tegemist on eelkõige tehnoloogia arengust tõukunud uuendustega, ent ühtlasi on uues versioonis arvestatud keskkonnateadlikuma tarbija soovidega. Pakiautomaadist ei saa enam ei välja trükkida kviitungeid. Soovi korral saab maksetehingu kohta tellida kviitungi e-posti aadressile. Mitterahalise liikumise kohta kviitungit ei saadeta.

Paki staatust saab operatiivselt jälgida siin.

Meie iseteeninduses või müügiportaalis vormistatud pakkide saatjatele on lisandunud võimalus vajadusel tõsta kapi suurust pakiautomaadi ekraanil, makstes suuruste hinnavahe pangakaardiga koha peal.

Kõikide siniste pakiautomaatide kasutajaliidesed plaanime uuendada lähikuude jooksul. Loodame, et Smartpost Itella pakiautomaatide tarkvaraline uuendamine kulgeb sujuvalt ning kliendid võtavad uuendused kiirelt omaks.


Больше новостей