Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

SmartpostSmartpost

Mis on küpsised?

KASUTAME OMA VEEBISAIDIL KÜPSISEID

Palume Sinu nõusolekut nende küpsiste kasutamiseks, mis pole tingimata vajalikud meie veebisaidi põhifunktsioonide lubamiseks ja meie veebisaidi külastamisel soovitud teenuse osutamiseks.  

KÜPSISTE POLIITIKA

Sinu privaatsus on meie jaoks oluline ning me soovime, et tunneksid ennast meie veebilehte külastades turvaliselt. 

Sul on võimalik igal hetkel oma valikuid küpsiste seadetes või veebilehitseja seadetes muuta. Selleks, et eemaldada oma seadmest varem paigaldatud küpsised tuleb Sul mõnel juhul muuta oma veebilehitseja seadistusi või küpsised käsitsi kustutada. 

MIS ON KÜPSISED?

Küpsis on väike tekstifail, mis veebilehega ühendatuna salvestatakse Sinu veebilehitsejasse. Siin tingimustes ja reeglites nimetame küpsisteks ka muid tehnilisi lahendusi ning tööriistu, mis koguvad ja salvestavad Sinu veebilehitseja kaudu infot. Mõningatel juhtudel edastatakse saadud infot ka kolmandatele osapooltele.

Küpsised koguvad informatsiooni Sinu veebilehe kasutuse kohta ning salvestavad andmeid Sinu seadmesse, et aidata Sul sisse logida veebilehele. Ühtlasi aitab ta jälgida ning analüüsida veebilehe külastusi – tänu millele on võimalik veebilehel teha parendusi veebilehe paremaks toimimiseks. 

Selleks, et veebileht sind „mäletaks“ ja „ära tunneks“ võidakse paigaldada küpsised Sinu arvutisse kolmel erineval viisil:

* Sessiooniküpsised salvestatakse Sinu seadmesse veebilehitseja kasutamise sessiooni ajal.
Sessioon lõppeb siis, kui sulged oma veebilehitsejas vastava akna. 
* Püsiküpsised salvestatakse Sinu seadmesse veebilehitseja sessioonide vahel. See võimaldab sinu eelistusi või tegevusi veebisaidil meeles pidada. 
Püsiküpsised jäävad alles nii kaua, kuni Sina ise need ära kustutad. 
* Ajaga piiratud küpsistel on etteantud eluaeg, mille pikkus võib erineda. Sul on alati võimalik juba paigutatud küpsised oma veebilehitsejast ära kustutada. 

Veebilehitseja seadetest on võimalus igal ajal küpsised kustutada. 

KOLMANDATE OSAPOOLTE KÜPSISED

Nii nagu on olemas esimese osapoole küpsised, mille Itella paigaldab otse külastataval veebilehel, on olemas ka kolmanda osapoole küpsised, mille paigaldab mingi kolmas osapool.  Näiteks kui meie veebilehel on teistelt domeenidelt elemente nagu Youtube videod, Google maps, jne.

Meie veebilehel kasutatakse kolmandate osapoolte küpsiseid. Kasutame digitaalseks suhtluseks väliseid platvorme nagu Facebook, Instagram, Youtube, Google Maps, Google Ads. Need platvormid kasutavad turunduslikel eesmärkidel nii esimese kui kolmanda osapoole küpsiseid ning sarnanevaid tehnilisi lahendusi.

Kolmanda osapoole küpsiseid võivad kasutada mitu veebilehte korraga, et mõista ja jälgida seda kuidas Sa veebilehtede vahel liigud. Itella saab neilt küspsistelt infot ning seda infot võivad ka kolmandad osapooled kasutada vastavalt enda eesmärkidele. Meie veebisaidil olevate küpsiste kohta kehtivad kolmanda osapoole küpsiste privaatsusreeglid. 

MEIE VEEBILEHEL OLEVAD KÜPSISED

Selleks, et anda Sulle parem kontroll küpsiste üle mida me oma veebliehel kasutame ning lihtsustada küpsiste määramist mida me võime oma veebilehel kasutada, oleme paigutanud küpsised kolme erinevasse kategooriasse. Need kategooriad on määratud selle järgi, mis küpsiste abil kogutud info kasutamise eesmärk. 

Oleme jaganud küpsised kolme kategooriasse. Kõik kategooriad sisaldavad küpsiseid kust võidakse andmeid edastada ka kolmandatest osapooltest teenusepakkujatele. 

* Vajalikud küpsised
Neid küpsiseid on vaja selleks, et meie veebileht töötaks turvaliselt ja korrektselt. Vajalikud küpsised võimaldavad Sinul meie veebilehte kasutada ja meil Sinule soovitud teenuseid pakkuda. Vajalikud küpsised teevad võimalikuks veebilehe põhifunktsioonide toimimise. 
* Statistika ja analüütika küpsised
Need küpsised annavad meile informatsiooni selle kohta, et kuidas Sa kasutad meie veebilehte, võimaldades meil sellega üldist kasutajakogemust parandada. 
* Turunduslikud küpsised
Need küpsised aitavad meil ja meie koostööpartneritel näidata Sinu veebikäitumise põhjal isikupärastatud ja asjakohastatud reklaame, mida võid näha hiljem ka teisi veebilehti külastades. Selle kategooria küpsiseid kasutatakse sihitud turundamiseks ja profiilide koostamiseks, olenemata sellest, millist seadet (seadmeid) olete kasutanud. 

KUIDAS KONTROLLIDA KÜPSISTE KASUTAMIST

Salvestame Sinu valikud 12 kuuks. Juhul kui oma nõusoleku tagasi võtad selle perioodi jooksul, siis küsime Sinult uuesti nõusolekut. Pane tähele, et mõningate küpsiste eluiga ületab 12 kuud. Seetõttu pead mõningatel juhtudel oma veebilehitsejas seadeid muutma ja kõik küpsised käsitsi kustutama. 

Küpsiseid saad blokeerida aktiveerides oma veebilehitsejas seaded, mis takistavad kõigi või mõne küpsise seadistamist Sinu veebilehitsejasse. Küpsiste blokeerimine võib põhjustada häireid veebilehe töös ning mõned olulised funktsioonid ei pruugi töötada. 
Lisateavet küpsiste, nende haldamise ja küpsiste kustutamise kohta leiad aadressidelt www.allaboutcookies.orgwww.youronlinechoices.com ja oma veebilehtiseja jaotisest „Info ja abi“.

FUNKTSIOON „ÄRA JÄLGI“

Kui oled lubanud oma veebilehitsejas funktsiooni „Ära jälgi“, siis ei paiguta me Sinu seadmesse turundusküpsiseid automaatselt. Muud valikud on võimalik teha oma küpsiste seadetes. 

ROHKEM TEAVET

Itella võtab Sinu privaatsust tõsiselt. 
Jätame endale õiguse seda küpsisepoliitikat igal ajal muuta. Muutuste korral avaldame uuenenud küpsiste poliitika oma veebilehel.