Tule oma pakile võimalikult kiiresti järele

Meie pakimahud teevad jätkuvalt rekordeid. Tule oma pakile võimalikult kiiresti järele, et pakid ei jääks automaati seisma.

Töötame täisvõimsusel, et kõikide klientide pakid õigeaegselt kohale toimetada ning kiiremaks tarneks palume klientidel oma pakile esimesel võimalusel järele minna. Mida kiiremini klient oma pakile järele tuleb, seda kiiremini saab vabanenud kappi asetada järgmise kliendi paki.

Kuna kaubanduskeskuste sulgemine ja e-kaubanduse pidev kasv on viinud pakiveomahud Eestis uute rekorditeni, siis võib pakkide tarne viibida. Täidame oma pakiautomaate mitu korda päevas ning palume mõista, et nii e-poodidel kui ka kullerfirmadel on hetkel väga suur koormus.

Kiirema pakiveo tagamiseks soovitame määrata Smartposti iseteeninduses my.smartpost.ee eelistatud pakiautomaadid paki vastuvõtmisel ehk kui lähim pakiautomaat on parasjagu täis, siis suunatakse pakk järgmisesse soovitud pakiautomaati. Samuti palume hoolikalt järgida paki pakendamise ja saatmise juhiseid ehk pakk oleks varustatud saaja ja saatja nimede ning mõlema mobiiltelefonide numbritega.


Veel uudiseid