Smartpost Itella Baltikumi uus juht on Gediminas Mickus

Smartpost Itella, mille emafirma on Posti (Soome Post), muutis juhtimisstruktuuri. Ettevõtte Baltikumi juhina asub tööle Gediminas Mickus, kes asub ellu viima ärilist eesmärki tõusta pakiäri siinse regiooni liidrite hulka.

Uus Smartpost Itella Balti riikide juht Gediminas Mickus on ettevõttes töötanud viis aastat ja peamise osa sellest ajast juhtinud Leedu turgu. Viimased seitse kuud oli ta Baltimaade müügi- ja äridirektor. Mickusel on rahvusvahelistes ettevõtetes töötamisega rohkem kui kümne aastane kogemus logistika ja pakiäri valdkonnast.

“Mul on hea meel saada justkui hinnang seni tehtud tööle, et mind usaldatakse ambitsioonikate eesmärkidega ettevõttes. Olen kindel, et minu teadmised, kogemused ja oskused aitavad kaasa Smartpost Itella kasvule regioonis ning selle jätkuvale edule,” ütles Gediminas Mickus.

Sama kinnitas ka Posti asepresident Kaj Kulp, kelle sõnul on Gediminas Mickuse edutamine järjepideva töö eest saadud vääriline tunnustus.

„Smartpost Itella uus Baltikumi juht on suurepärane turuekspert, proaktiivne, ambitsioonikas ja professionaalne juht, kes viib meid vastutustundlikult ja enesekindlalt soovitud eesmärkide suunas,“ kõneles Kaj Kulp Mickuse edutamisest.

Konkurentsitihedal ja dünaamilisel pakiveoturul tegutsev Smartpost Itella rakendab turueelise suurendamiseks järjepidevalt tegevustõhususe lahendusi. Üks hiljutine näide sellest on Baltikumi tegevuste juhtimine ühtse Baltikumi meeskonnana, mis võimaldab kasutada ära pädevusi ja oskusteavet üle riikide, maksimeerides efektiivsust ja kliendikesksust.


Veel uudiseid