Viime. Toome. Soome

Kuidas saata pakki Soome?

Milliseid võimalusi pakume pakkide saatmiseks Soome? Pakkide Soome saatmiseks on meil kõige laiem postivõrgustik, rohkem kui 1000 pakiautomaati ning 700 postkontorit üle kogu Soome.

Täna teele pandud pakk on juba homme Helsingis ning ülejärgmisel päeval kasvõi Lapimaal.

Kõik smartpostiga saadetud pakid on pikal teekonnal hoolega hoitud. See tähendab turvalist transporti nii Eestis, merel kui ka Soomes. Kõik pakiautomaadid asuvad Soomes siseruumides, et kaitsta saadetist ilmastiku mõjude eest.

Pakk pakiautomaati või postkontorisse

Paki saatmiseks Soome on 2 võimalust:

 • Pakiautomaati
 • Postkontorisse

Paki saatmine pakiautomaati käib kiirelt ja lihtsalt nagu Eestis. Paki saad teele panna pakiautomaadist või tellides kullerkorje enda ettevõttesse. Hetkel on Soomes rohkem kui 1000 pakiautomaati, kuhu saate oma paki postitada. Pakiautomaatide asukohtadega saate tutvuda siin.

Kui on soov saata pakk postkontorisse, siis sedagi saab teha läbi pakiautomaadi või tellides kullerkorje enda ettevõttesse. Soomes asuva 700 postkontori asukohtadega saab tutvuda siin.

Nii pakiautomaati kui ka postkontorisse paki saatmisel peab hoolikalt järgima paki pakendamise ja saatmise juhiseid, sest paki üllatusteta kohalejõudmisel mängib rolli ka pakend. Kindlasti ei ole mõttekas panna õrna kristalleset lihtsalt kilekotti ning loota, et sellest piisab.

Samuti tasub silmas pidada piiranguid keelatud ning ohtlikke ainete transpordile. Näiteks ei tohi saata kiiresti riknevaid toiduaineid, radioaktiivseid ning lõhkeaineid, narkootilisi ja psühhotroopseid aineid, elusloomi jm. Täpse nimekirjaga tutvu meie veebis.

Iseteenindus lihtsustab pakisaatmist

Soome saatmise teeb lihtsaks smartposti iseteenindus. Vaid mõne nupuvajutusega saad valida sobiva paki suuruse, täita saatja ja saaja kohta andmed ning tasuda saadetise eest pangalingiga. Seejärel tuleb e-mailile uksekood saatmiseks ning arve. Iseteeninduses on võimalus saata mitu pakki korraga. Kõik ettemaksud saab vormistada ühele arvele ning saata süsteemist ettevõtte raamatupidamisele.

Loe lähemalt paki saatmine Soome kohta.


Veel pakkumisi

 • Itella & Reztart kampaania

  Itella loosib välja 3 Reztart smartfoodi kinkekomplekti kõigi vahel, kes tulevad perioodil 25-31.05 oma pakile järgi vähem kui 4 tunni jooksul. Tark…

  Loe edasi
 • E-smaspäeva kampaania

  Telli E-smaspäeva kaubad Itella smartpostiga ning osale loosimises! E-smaspäeva puhul loosime vahemikus 11.- 17. mai iga päev välja ühe 25-eurose Juustukuningate kinkekaardi…

  Loe edasi
 • Emadepäeva kampaania OLLAga

  Alates 1. maist algab ühine emadepäeva kampaania OLLAga. Loosime ajavahemikul 1.05-10.05.2020 kõikide vahel välja 10 OLLA 25-eurost kinkekaarti, kes võtavad oma #hoolegahoitud…

  Loe edasi
 • #MEIEMERI

  Itella Estonia on Moomin Characters korraldatud heategevuskampaania #MEIEMERI partner. Kampaania on loodud selleks, et tähistada 75 aasta möödumist ajast, mil Tove Jansson avaldas…

  Loe edasi