Kas hoiaksid oma pakki külmas?

Kas teadsid, et äärmuslikud temperatuurid, liigne õhuniiskus ja temperatuurikõikumised võivad kahjustada nii pakki kui ka selle sisu? Eriti kahjulikuks võivad ilmastikumõjud saada elektroonikale, ravimitele, kosmeetikale ja isegi mitmetele toiduainetele. Õnneks on Smartpost Itella pakiautomaadid kõik kenasti siseruumides – nii on sinu pakil oodates soe ja kuiv.

Seda, miks eelistada just siseruumides pakiautomaate, saad lugeda siit.

Saada pakk my.smartpost.ee iseteenindusest!

Smartposti iseteenindus teeb su pakisaatmise veelgi lihtsamaks! Selle abil:

1. saad oma pakkide saatmise väga mugavalt vormistada  saada kasvõi mitu pakki korraga;

2. saad jälgida oma saadetisi, et näha millal pakid hakkavad jõudma sihtkohta;

3. saad määrata oma eelistatud pakiautomaadid pakkide kättesaamiseks.

Smartpost_postipakk_hoolega_hoitud

Smartpostiga oled ka sina hoolega hoitud!

Selleks, et ka sinul oleks sama soe ja mõnus olla nagu su pakil, jagab Smartpost välja terve hulga vahvaid auhindu. Kõikide kampaanias osalenute vahel lähevad loosi Smartposti mikrofiibrist saunalinad, joogitermosed ning soojad torusallid.

Smartposti kampaaniamäng toimub vahemikus 12.25.02.2021 kolmes kanalis. Kõige suuremad võiduvõimalused on just neil, kes võtavad mängust osa kõigis neis kanalites!

  1.  Facebook  hakka Facebookis Smartposti jälgijaks ning võta osa seal toimuvast loosimängust. Kõikide mängus osalenute vahel läheb loosi 5 Smartposti mikrofiibrist saunalina! Mäng kestab 19.02 – 25.02.
  2. Instagram – jälgi Smartposti ja võta osa @jusshaasma Instagrami loosimängust mille auhindadeks on 3 Smartposti joogitermost.
  3. Postimees.ee – pane oma teadmised proovile Postimehe teadmiste testis. Pane kirja oma nimi ja kontaktandmed ning võid üsna pea olla ühe mõnusa Smartposti torusalli võrra rikkam. Vahemikus 11.26.02 loositakse iga päev välja tervelt 3 torusalli! Kampaaniatingimused leiad siit.

Ole kursis Smartposti uudistega

    Annan Itella Estonia OÜ-le nõusoleku minu andmete töötlemiseks ja turundusliku sisuga uudiskirjade saatmiseks.