Palun uuenda oma veebilehitseja

Näib, et teie brauserit enam ei toetata. Turvalise ja parema sirvimiskogemuse saamiseks värskendage oma brauserit.


Palun, kasutage ühte neist brauseritest:

ItellaItella

Teet Gross

Minu teekond Itellas sai alguse, kui otsisin seoses õpingutega kõrgkoolis endale erialast praktikakohta. Minuni jõudis info, et Itella otsib enda rahvusvahelise maanteeveo osakonda praktikanti. See koht tundus minu jaoks igati sobiv ja väljakutsuv, arvestades seda, et kooliõpingud olid tihedalt seotud just selle sama valdkonnaga. Peale esimest kontakteerumist Itellaga sain positiivse vastuse üsna kiiresti ning olin oodatud oma esimesele praktikapäevale. Praktikast kasvas lühikese ajaga täiskohaga töökoht veokorraldajana ning tänaseks töötan lennu- ja meretranspordi osakonnas.

Enda töö juures naudin enim tööandja paindlikkust, et võimaldatakse edukalt omandada ülikoolis erialast kõrgharidust paralleelselt tööl käimisega. Lisaks saan igapäevaselt suhelda erinevate osapooltega – koostööpartneritega, klientidega, erinevate logistikaettevõtetega ja muidugi ka kolleegidega, tänu millele olen lühikese ajaga kogunud hulgaliselt uusi teadmisi ja kogemusi.

Töötamine sel alal on minu jaoks huvitav, sest iga päev võib tulla ette uusi väljakutseid, millega enne kokku puutunud ei ole. Igapäevatöö juures on minu jaoks üks peamine edasiviiv jõud see, kui inimesel on võimalus aja jooksul pidevalt ennast arendada nii tööalaselt kui ka kasvada isiksusena. Väga tähtsal kohal on kindlasti ka töövälised koosviibimised kolleegidega – erinevad üritused ja ettevõtmised kontorist eemal, mis võimaldavad meil üksteisega lähedasemaks saada ning luua sõbralikku ja avatud õhkkonda, mis kandub hiljem edasi efektiivse meeskonnatöö tagamisse. Just need koosviibimised on olnud siiani minu jaoks kõige meeldejäävamad kogemused Itella meeskonnas.

Kindlasti jääb mulle meelde ka minu esimene töönädal, kui abivalmide kolleegide toel õppisin tundma erinevaid süsteeme ja toiminguid, mis mind nüüd iga päev tööl toetavad. Uusi asju õppida oli palju, kuid tänu enda suurele huvile eriala vastu, kulges teadmiste omandamine hõlpsasti. Inimesele, kes alustab tööd Itellas, soovitaksin olla sama moodi avatud ja vastuvõttev uutele teadmistele ja väljakutsetele ning alati saab olla kindel, et selja taga on suur ja toetav kollektiiv, kelle peale saab loota nii töösiseselt kui ka -väliselt!